LENNY + NEBE / 4. 9. / 20:00 / náměstí Míru

Lenny
Držitelka ceny Anděl za objev roku je originál, který na české hudební scéně působí jako zjevení. Písničkářka, klavíristka a skladatelka na sebe poprvé upozornila debutovým EP „All My Love“, se kterým nadchla fanoušky napříč všemi generacemi, a bylo také zařazeno na 5. místo dvaceti nejlepších alb roku 2013. Následovalo EP „Fighter“, které potvrdilo, že je právem považována za talent, který v Česku dlouho nebyl. Není proto překvapením, že zájem fanoušků o její vystoupení je čím dál tím větší a její koncert si málokdo nechá ujít. V létě 2014 se představila na většině významných hudebních festivalech a také jako host vyprodaných Kryštof kempů. Nový filmový rozměr představila Lenny novou skladbou „All Of This“, která se stala titulní písní filmu MY 2.
www.lennymusic.net


Nebe
Pětičlenná hudební skupina Nebe si místo na zemi našla v roce 2005, v době kdy ani jeden z členů neměl ani občanku. Po vydání demosnímku Legosvět si v roce 2010 všiml kapely Richard Krajčo a rozhodl se jí pomoci na světlo světa.
www.facebook.com/skupinanebe

Počet návštěvníků koncertu bude podléhat aktuálnímu nařízení MZČR.
(Maximální počet návštěvníků akce: 900)

NÁMĚSTÍ BUDE OD 18:00 UZAVŘENO. VSTUP NA MÍSTO KONCERTU BUDE UMOŽNĚN OD 19:00.

Vstup na koncert bude možný pouze z prostřední části náměstí. Pro rychlé odbavení budou připraveny čtyři brány vedle sebe.
Ostatní vstupy na náměstí budou uzavřeny.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v Multikulturním centru Fabrika.
Počet návštěvníků ve Fabrice bude podléhat aktuálnímu nařízení MZČR.


Vstupenky na koncert pouze na místě.
Vstupné: 100,- Kč
Děti do deseti let mají vstup zdarma.